BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

MSzP

04.
06.
12:47

Több millió forintot kap a fideszes, aki 12 évig nem szólalt fel a parlamentben

Háromhavi végkielégítéssel, 4,5-6 millió forinttal távozhat a parlamentből az a több mint ötven képviselő, akik az új, négyéves ciklusra nem szereztek mandátumot. A lelépési pénzt a korrupciós ügyekbe belebukó politikusok éppúgy megkapják, mint a köztársasági elnökké választott Novák Katalin - írja a 24.hu. Az MSZP, majd Párbeszéd frakcióban dolgozó Burány Sándor 28 év után távozik a parlamentből.

Szerző(k):
Domokos Erika