Szeptember végéig közel ugyanannyi zöld rendszámot adtak ki, mint tavaly egész évben
A környezetkímélő hajtásra utaló hatósági jelzéssel már közel 58500 jármű közlekedik hazánkban. Több mint felük tisztán elektromos. 2020 elejéhez képest a teljes zöld rendszámos állomány háromszorosára gyarapodott. A leginkább klímabarát, tisztán elektromos járművekből pedig négyszer több van, mint a vírusválság előtt - adta hírül a Technológiai és Ipari Minisztérium (TIM)



