Csak az OTP nem erősödött a pesti tőzsde négyesfogatából
Felülteljesített a magyar börze, a négy főbb részvényből három pozitívban zárta a hétfőt.
Csak az OTP nem erősödött a pesti tőzsde négyesfogatából
Felülteljesített a magyar börze, a négy főbb részvényből három pozitívban zárta a hétfőt.
Történelmi lépés: folytatódhat Szerbiában a Mol terjeszkedése, Amerika rábólintott
Engdélyezte az USA ellenőrző hatósága a Molnak, hogy az amerikai szankciók miatt elhúzódó felvásárlási folyamatban folytassa a tárgyalásokat a Szerbiai Kőolajipari Vállalat orosz többségi tulajdonrészéről a Gazpromnyefttel – közölte a magyar vállalat szombat este a tőzsdén.
Mind a négy főbb részvény elvérzett a hazai tőzsdén
A nemzetközi hangulattal együtt mozgott a BUX csütörtökön.
Nagyon magas forgalom mellett esett a BUX szerdán
A vezető részvények, köztük a Richter, a Magyar Telekom és az OTP gyengülése miatt nagyon magas forgalom mellett esett a BUX.
Újabb haladékot kért a Mol a NIS-ről szóló tárgyalások lezárására
A hosszabbítási kérelmet a Mol elnök-vezérigazgatója, Hernádi Zsolt is megerősítette a szerb félnek.