A hazai parkett is odavan Trump mondataiért
Bitang erősen indult a kereskedés a pesti tőzsdén.
A hazai parkett is odavan Trump mondataiért
Bitang erősen indult a kereskedés a pesti tőzsdén.
Hanyatt esett a magyar tőzsde, csak a Mol izmosodott
Megsínylette a mai napot is a pesti piac, az olajárrobbanás betett a befektetőknek itt is.
A Mol nem vár a kormányra: hirtelen nagyot ránt az üzemanyagárakon
Itt a hazai válasz az olajválságra: a Mol „rendkívüli árazást” vezet be töltőállomásain.
Dőlt a közpénz a benzinkutaknál: 220 milliót autóztak el a képviselők
Tavaly 199 országgyűlési képviselő közül 124 igényelt üzemanyag- és közlekedési költségtérítést, összesen majdnem 220 millió forint értékben. A kormánypártiak jóval többet autóztak, mint az ellenzékiek – részben a létszámkülönbség miatt.
Örül a Janaf a Mol-nak, de van egy kis bukfenc
Üdvözli a horvát Janaf a MOL-csoport döntését arról, hogy a javaslatukat elfogadták. Ugyanakkor van, amiről még nincs megállapodás.