Csak a Molnak volt oka az örömre
Az olajárak brutális emelkedése miatt komoly hátszelet kapott a Mol, miközben az OTP szakad.
Csak a Molnak volt oka az örömre
Az olajárak brutális emelkedése miatt komoly hátszelet kapott a Mol, miközben az OTP szakad.
Fontos mérföldkő: kiemelkedő technológiával üzemel az új finomító
Az INA befejezte a Rijekai Finomító korszerűsítési projektjét, ami a régió egyik legfejlettebb technológiájú létesítményévé vált. Az új késleltetett kokszoló egység (DCU) megszünteti a vákuum gázolaj (VGO) importjának szükségességét, miközben a dízel aránya a teljes termelésen belül várhatóan mintegy 30 százalékkal nő. Az INA és a MOL-csoport biztosította a Rijekai Finomító hosszú távú, fenntartható működését, megerősítve ezzel Horvátország és a tágabb régió energiaellátásának stabilitását.
Sem a BKV-ra, sem a Volánbuszra nem érvényes a benzinárstop
A BKV-nak akár másfél milliárddal is többe kerülhet a tankolás, miután nem került be abba a körbe, akik számára maximálták az üzemanyagárat. Így járt a Volánbusz is.
Legatyásodott a BUX az iráni helyzet miatt
A világon mindenütt rossz a kereskedők hangulata az iráni konfliktus miatt.
Lejárt az Ukrajnának adott magyar ultimátum: több millió ukrán család kerülhet bajba, átléptük a határt
Kedden lejárt egy nagyon fontos ultimátum Ukrajna történelmében, ugyanakkor a magyar fél egyelőre hallgat arról, hogy bevetik az energiafegyvert.