Két évet kapnak a kerületek, hogy átgondolják, hogyan akarnak lomtalanítani
2027 január elsejéig egy regisztrációs eljárást követően a házaktól évente egyszer ingyenesen elszállítják a lomokat. Az átmeneti időszakban a kerületek eldönthetik, hogy folyjon tovább a városrészükben a lomtalanítás, csatlakoznak-e az új rendszerhez.




