Szeptembertől nagy változás jön a mobilozásban
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) honlapja szerint ősszel kezdheti meg a mobiltelefon szolgáltatását a Digi Távközlési és Szolgáltató Kft. - vette észre a Pénzcentrum.hu.
Szeptembertől nagy változás jön a mobilozásban
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) honlapja szerint ősszel kezdheti meg a mobiltelefon szolgáltatását a Digi Távközlési és Szolgáltató Kft. - vette észre a Pénzcentrum.hu.
Tőzsdére mehet a Digi anyacége
A román RCS & RDS a részvényeinek 20-30 százalékát viheti a bukaresti tőzsdére akár már idén májusban. A kibocsátással a vállalat 500-600 millió euró forrást vonhat be. Magyarországon már márciusban elindíthatja saját mobilszolgáltatóját a Digi - írja a Portfolio.hu.
Csökkennek-e a mobilárak? - itt a \"válasz\"
Nem tart a Digi megjelenésétől a mobilpiacon a Magyar Telekom vezére, szerinte az új versenytárs belépésével egyidejűleg bővülni fog a piac is, ezért nem fognak ügyfeleket veszíteni. A cégvezető nem kötelezte el magát a mobilárak csökkentése mellett.
Dühönghetnek a mobilosok, tovább romolhat a helyzet
Több száz helyre keresnek embert a távközlési cégek, az ügyfélszolgálatokon a legnagyobb a fluktuáció. Sok bosszúságot okozhat a mobilosoknak, ha az ügyfélszolgálaton tapasztalatlan dolgozóval kerülnek szembe, ha valami gondjuk akad.
Ennyivel dobja meg az adó a telefonálást - megmondja a NAV
Bár változás nincs, a NAV összegezte, hogy mennyi adó rakódik a telefonálásra 2017-ben.