Úgy támadják az okostelefonokat, mintha nem lenne holnap
Globálisan 37 százalékkal nőtt a mobileszközök elleni adathalász támadások száma, Észak-Amerikában ugyanez az arány 66,3 százalékos. A háttérben a koronavírus állhat.
Úgy támadják az okostelefonokat, mintha nem lenne holnap
Globálisan 37 százalékkal nőtt a mobileszközök elleni adathalász támadások száma, Észak-Amerikában ugyanez az arány 66,3 százalékos. A háttérben a koronavírus állhat.
Hosszabbítja ingyenességét a DigiMobil
A DIGI és az Invitel ügyfelei június 30. után, újabb fél évig 0 forintos havidíjért, korlátlan mobiladat-forgalommal, hűségidő nélkül vehetik igénybe a DigiMobil szolgáltatásait - adta hírül a cég.
Növelte profitját a Xiaomi
A koronavírus-járvány dacára növelni tudta bevételeit a Xiaomi kínai elektronikai vállalat az első negyedévben, mivel több okostelefont értékesített és jól fogytak az ötödik generációs mobiltelefon-technológiával (5G) felszerelt, drágább készülékek is - írta az MTI.
Roaming: lépett a Telekom, a Telenor és a Vodafone
A koronavírus-járvány megváltoztatta az utazási lehetőségeket, így előfordulhat, hogy egyes mobilelőfizetők önhibájukon kívül szegik meg a méltányos roamingolásra vonatkozó szabályokat. Megkérdeztük a hazai szolgáltatókat, hogy változtatnak-e a szabályozáson.
Nagyot nőtt a mobilinternet-forgalom
Tavaly év végén túllépte a 93 millió gigabájtot, ezzel fél év alatt több mint 14 millió gigabájttal nőtt a belföldi negyedéves mobilinternet-forgalom - írja az MTI a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) közlése nyomán.