Egy év alatt csaknem kétmillió új mobil-előfizető
Teljesültek azok a várakozások, amelyek azt jósolták, hogy tavaly év végén 45-50 százalékos lesz a mobiletelefon-penetráció Magyarországon, vagyis minden második lakosnak lesz mobiltelefonja. Egy év alatt 1,9 millióval gyarapodott az ügyfelek száma, a növekmény negyedére az utolsó hónapban tettek szert a társaságok.
