Nem lesz több új LG mobil
A vállalat immár hivatalosan is bejelentette, hogy kiszáll a mobiltelefon-gyártásból.
Nem lesz több új LG mobil
A vállalat immár hivatalosan is bejelentette, hogy kiszáll a mobiltelefon-gyártásból.
Húsvéti tanácsokkal bővült a Vodafone és a mentőszolgálat közös mobilapplikációja
Szerdétól a mentők húsvéti tanácsai is elérhetőek a Vodafone Alapítvány és az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) közös ÉletMentő applikációjának chatbotjában, így az alkalmazást használók gyorsan tájékozódhatnak az ilyenkor gyakran előforduló háztartási, szabadidős és közlekedési balesetekről. Az alkalmazást tavaly januári indulása óta több mint 531 ezren töltötték le, és már közel 3000 esetben nyújtott segítséget - közölte a Vodafone.
Digi-4iG felvásárlás: szeptemberig lezongoráznák az ügyletet
A Digi Communications NV tájékoztatta befektetőit és a piacot 2021. március 29-én, hogy román leányvállalata és a 4iG Nyrt., nem kötelező érvényű megállapodást kötött a Digi Távközlési és Szolgáltató Kft. (Digi Kft.), és a leányvállalatok, az Invitel Zrt. és az I TV Zrt. megvásárlásáról.
Bankszámlával rendelkezők figyelem: nehogy megnyissák ezt a csomagértesítős sms-t!
A Magyar Bankszövetség is figyelmeztetést adott ki a csomagértesítős adathalász sms-ekkel kapcsolatban. A több országban is terjedő csalási kísérlet során a bankszámlák is veszélybe kerülhetnek.
Mire készül a Telenor?
A folyamatos fejlesztésekkel az év végéig országosan több száz bázisállomáson lesz elérhető a Telenor kereskedelmi 5G szolgáltatása, az elsők között áprilistól Budapest egyes területein, majd a nyárra a Balaton környékén lesz élvezhető az új technológia - mondta Peter Gazik, a Telenor Magyarország vezérigazgatója online sajtótájékoztatón az MTI szerint.