Ráugrottak az Apple-felhasználók az új rendszerre
Eleinte bizalmatlanok voltak a felhasználók az új verzióval szemben, úgy tűnik, változás történt.
Ráugrottak az Apple-felhasználók az új rendszerre
Eleinte bizalmatlanok voltak a felhasználók az új verzióval szemben, úgy tűnik, változás történt.
Készülékcsere kell annál, aki még nem lépett: lekapcsolják a 3G-t
A mobiltelefon-hálózatokban használt 3G-technológia felett eljárt az idő, lassú, drága és nem hatékony - erősítették meg a mobilszolgáltatók és az állami szereplők is a 3G jövőjéről szervezett konferencián. A kivezetés időpontjáról a szolgáltatók döntenek, a hatóság célja a fogyasztók védelme, a tudatos döntésekhez szükséges információ biztosítása - közölte a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) az MTI-vel.
Kivonul a mobilpiacról a Lidl és a Telekom közös márkája
November 1-jétől a lakossági ÁSZF-e szerint nyújtja tovább a Blue Mobile ügyfelek számára a mobilszolgáltatást a Magyar Telekom, ezzel a Lidl diszkontlánccal karöltve 2012-ben bevezetett pre-paid konstrukció a jelenlegi formájában megszűnik - írja a hwsw.
Kivizsgáltatja kémkedési vádakat a Xiaomi
Független szakértők bevonásával vizsgálja ki a Xiaomi kínai technológiai óriáscég azokat a litván kiberbiztonsági hatóságok által felhozott vádakat, melyek szerint Európában értékesített okostelefonjainak egyes, beépített funkciói a cenzúrát szolgálják.
Ha cserélni készül SIM-kártyáját, erről tudnia kell
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) a szolgáltatói gyakorlatok ellenőrzése után új eljárások bevezetését kérte a szolgáltatóktól. A csere így biztonságosabb lesz, de bonyolultabb lesz a folyamat.