BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

mobil

11.
03.
16:40

December 5-től gond lehet az 5G-s telefonokkal

Az amerikai szövetségi repülési hivatal (FAA) figyelmeztetést adott ki a repülőgépgyártónak, a repülőgépek üzemeltetőinek és a pilótáknak, hogy intézkedésekre lehet szükség az 5G technológia miatt, mivel fennáll az interferencia veszélye a repülőgépek elektronikájával, ha a tervek szerint december elejétől egy új frekvenciát kezdenek el használni az Egyesült Államokban - írja a Portfolio.

Szerző(k):
Szász Péter
10.
20.
15:54

Lezárul egy korszak: újabb mobilszolgáltató szűnik meg

Az év végén megszűnik a Magyar Telekom Nyrt. és a Mol Nyrt. közt létrejött, márkázott mobilszolgáltatás nyújtására vonatkozó szerződés, vagyis vége a Mol Mobile-nak. Ezzel a Lidlhez kötődő Blue Mobile után újabb, harmadik félhez köthető mobilszolgáltatás szűnik meg Magyarországon, sőt gyakorlatilag kijelenthetjük, hogy vége a márkázott mobilszolgáltatásoknak hazánkban - írja a HWSW.

Szerző(k):
Szász Péter