Az oroszoknak használt mobilok jutnak csak
Nincs jó bőrben az orosz okostelefon-piac, ezzel párhuzamosan a helyi mobilszolgáltatókra is nehéz idők járnak - a megugró infláció miatt a költések jelentős mértékben visszaestek, de ha lenne is pénzük az orosz előfizetőknek, akkor sem feltétlenül tudnának könnyen új mobilhoz jutni a nyugati szankciók miatt - írja a HWSW.




