Egy hét alatt kétezer mobilozó autóst kaptak el a rendőrök
Nem érdemes vezetés közben mobilozni, mert eljárást von maga után a renitenskedés.
Egy hét alatt kétezer mobilozó autóst kaptak el a rendőrök
Nem érdemes vezetés közben mobilozni, mert eljárást von maga után a renitenskedés.
Megszűnik a 3G, egy csomó telefon mehet a kukába?
A hazai szolgáltatók közül a Yettel is megszünteti a 3G szolgáltatást. Ezzel egy közel húsz éves korszak zárul le a hazai telekommunikációban: az egy hónap múlva életbe lépő változás számos felhasználót érint.
Lepasszolja ügyfeleit a Magyar Telekom
Több tízezres városok is vannak azon települések listáján, ahol az ügyfeleit részben vagy egészben más szolgáltatónak adja át a Telekom. Akikkel ezt meglépik, azoknak sok változásra kell számítani.
Fogalmunk sincs, mennyi internet lenne elég
A Nemzeti Média- és Hírközlései Hatóság (NMHH) internethasználókat vizsgáló piackutatásában arra kereste a választ, mi volna a felhasználók számára az elégséges sávszélesség és mobilinternet-adatkeret.
Szemérmes csendben döntöttek egy országot érintő ügyben, az igazi meglepetés most jön
Minden előzetes tájékoztatást elegáns nagyvonalúsággal mellőzve született meg az a pazar törvény, amely társadalom széles rétege számára szükségessé teszi az elektronikus aláírás használatát ingatlanügyekben. A Napi.hu kapaszkodót nyújt, hogy miképp készüljünk fel a változásokra.