Kiderült: ez nagyon nem megy a magyar kormánynak
A hatalmas összegű felvett osztalék ellenére pocsékul teljesített az állami tulajdonban lévő részvényportfólió az első félévben. Nem hogy a BUX indexet nem sikerült megvernie hozamával, de még a rendkívül alacsony szintre lecsökkentett jegybanki alapkamatot sem sikerült hozni.


