Kormányinfó: kiderült, kiktől veszik el a védettségi igazolványt (frissítve)
A csütörtöki kormányinfón Orbán Viktor miniszterelnök bejelentette, hogy indul a 12 év felettiek oltása Magyarországon is, azoktól pedig elveszik a védettségi igazolást, akik nem veszik fel a második koronavírus elleni oltást. Új nemzeti konzultáció is indul. Tíznapos rendkívüli fizetett szabadságot kapnak azok, akik részt vettek a járvány elleni védekezésben.




