BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

miniszter

03.
21.
13:17

Milliós fizetéseket vesznek fel az egyetemek kuratóriumának fideszes tagjai

Bajkai, Fazekas Sándor és György László is havi 1,5 milliót keres egyetemi alapítványoknál - írja cikkében a Magyar Narancs, amely szerint ugyanígy milliós fizetése van a Corvinust fenntartó Maecenas Universitatis Corvini alapítvány kuratóriumában helyet foglaló György Lászlónak, az Innovációs és Technológiai Minisztérium államtitkárának is. Néhány miniszter és politikus viszont nem vesz fel fizetést ezért a munkáért.

Szerző(k):
Szabó Dániel