BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

miniszter

07.
07.
15:38

A kormány új kampányt indít az időseknek, és szigorít az építőanyagok kivitelén

Azonnali regisztrációt vezetnek be az építőanyagok kivitelére - jelentette be Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a szerdai kormányinfón. A miniszter szerint a koronavírus delta variánsa a be nem oltottakra veszélyes, sőt, súlyosabb betegséget okozhat, mint az alapvírus, ezért a kormány a 60 év felettieket célzó oltási akciót indít. Háziorvosok és medikusok felkeresik azokat időseket, akik eddig nem oltatták be magukat.

Szerző(k):
Domokos Erika