BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

miniszter

07.
22.
13:45

Orbán Viktor 52 százalékkal emelte az államtitkárok illetményét

A május végétől számított új kormányzati ciklusban nem csak Orbán Viktor miniszterelnök és kormányának tagjai, hanem a minisztériumi államtitkárok is jelentős béremelést kaptak. A kormányfő bruttó bére kétmillió forinttal, a minisztereké 653 ezerrel, a képviselőként is dolgozó államtitkároké 678 ezer forinttal, míg a csak államtitkári posztot betöltőké 224 ezer forinttal nőtt.

Szerző(k):
Domokos Erika