Navracsics Tibor harcba hívja az ellenzéket és a gazdaság szereplőit is
Navracsics Tibor a területfejlesztésért és az uniós források felhasználásáért felelős tárca nélküli miniszter az európai kereszténydemokrácia részének tartja magát, ezért lépett be a KDNP-be, amely az Európai Néppárt tagpártja. A politikus bízik abban, hogy a magyar és az uniós vezetés novemberben megköti a partnerségi megállapodást.




