Mindenki bért emelne már, csak a kormány nem?
Kevesebb mint öt százalékkal nőttek a reálkeresetek, nagyrészt az alacsony inflációnak köszönhetően. Szakértők szerint a hazai gazdaságban benne rejlik akár a 20 százalékos béremelés lehetősége is, de ennek végrehajtásához teljes mértékben hiányzik a kormányzati szándék - írja a Magyar Nemzet.




