Nagyon sok pénzt buktak el a leggazdagabb amerikaiak
Az amerikai háztartások leggazdagabb egy százalékába tartozók tavaly az utolsó negyedévben kétezermilliárd dollárnyi vagyont vesztettek - írta a Bloomberg alapján a Portfolio.hu.
Nagyon sok pénzt buktak el a leggazdagabb amerikaiak
Az amerikai háztartások leggazdagabb egy százalékába tartozók tavaly az utolsó negyedévben kétezermilliárd dollárnyi vagyont vesztettek - írta a Bloomberg alapján a Portfolio.hu.
Hamarosan újabb magyar lehet milliárdos
Minden idők harmadik legmagasabb összege várja a szerencsejátékosokat szombaton és vasárnap. Az Ötöslottón ugyanis 3,4 milliárd forint a tét, a vasárnapi Hatoslottó sorsoláson pedig 1,56 milliárd forintot tudhat magáénak az a szerencsés, aki egyedül találja el a kihúzott számokat - adta hírül a Szerencsajáték Zrt.
Mégsem kell költöznie Vajna Tímeának? - megszólalt a bérbeadó
Megszólalt az ügyben Vajna Tímea által bérelt villa tulajdonosa, a Docler-csoport kommunikációs vezetője.
Megvan az első nagy nyertese a debreceni BMW-gyárnak
A Garancsi István többségi tulajdonában lévő Market Építő Zrt. nettó 22,3 milliárd forintért végezheti el a Debrecen Észak-Nyugati Gazdasági Övezetének bel- és csapadékvíz elvezetéséhez szükséges földmunkákat, az engedélyeztetési eljárással együtt - adta hírül a 24.hu.
Több év börtönre ítélték Szerbia leggazdagabb emberét
Adócsalás miatt két és fél év letöltendő börtönbüntetésre és nyolcmillió dináros (mintegy 21,44 millió forint) pénzbüntetésre ítélték Miroslav Miskovicot, Szerbia leggazdagabb és egyik legbefolyásosabb emberét.