Nagy üzletet csinált a magyar milliárdos
Elkelt végre a Debrecen jelképének tartott Aranybika szálló. A vevő egy helyi, milliárdos ingatlanbefektető, aki a korábban kétmilliárdért árult hotelt féláron vásárolta meg. Az előző tulajdonos Cívis Hotels Zrt. 2009 végén ment csődbe, felszámolása 2010 júniusában indult el.



