Kijavítják a metrópótlás miatt tönkrement utat
A főváros kezelésébe kerülhet a kispesti Vak Bottyán utca, amelynek állapota tovább romlott a 3-as metrót pótló autóbuszok forgalma miatt, az útburkolati hibák megszüntetését így biztosítanák - derült ki a Fővárosi Közgyűlés jövő szerdai ülésére benyújtott előterjesztésből.




