Hármas metró: délután kinyitják a déli megállókat
Csütörtökön 17 órától újra jár a hármas metró a Határ út, Pöttyös utca, Ecseri út és Népliget megállóknál.
Hármas metró: délután kinyitják a déli megállókat
Csütörtökön 17 órától újra jár a hármas metró a Határ út, Pöttyös utca, Ecseri út és Népliget megállóknál.
Változik a közlekedési rend az M3-as metrón
2020. október 22-én délután átadják az M3 metró felújított déli szakaszát a Budapesten utazóknak. Az átadást követően az M3 metró november 6-áig, péntekig a teljes vonalon közlekedik, a középső szakaszon korábban lezárt állomásokon (Arany János utca, Ferenciek tere, Corvin-negyed és Semmelweis Klinikák) azonban a továbbiakban sem áll meg: ezek az állomások változatlanul a felszíni járatokkal, illetve a Népliget és a Kálvin tér között közlekedő M30-as állomáspótló busszal közelíthetők meg - adta hírül a Budapesti Közlekedési Központ (BKK).
Karácsonyék csapdába csalják a kormányt?
A budapesti vezetés késznek mutatkozik arra, hogy átadja a kormánynak a HÉV és a metró összekötésének projektjét, ami rendkívül macerás, költséges és hosszú távú projekt.
Új vezető veszi át a Metro irányítását
Októbertől a Metro korábbi horvátországi vezérigazgatója, Thierry Guillon-Verne kerül a hazai üzletlánc élére.
Várva várt jó hír a 3-as metrót használóknak: újraindul a közlekedés
A Kőbánya-Kispest és Nagyvárad tér közötti szakaszt október 22-én, 17 órától használhatják a közlekedők. A metró a teljes vonalon közlekedik, de a középső szakaszon korábban lezárt állomásokon (Arany János utca, Ferenciek tere, Corvin-negyed és Semmelweis Klinikák) a továbbiakban sem áll meg.