Megszépül az Ecseri úti metrómegálló és környéke
Nyílt pályázatot írt ki Ferencváros Önkormányzata az Ecseri úti metrómegálló és környékének rendezésére - közölte a IX. kerületi önkormányzat, amely szerint a ferencvárosiak - online igényfelmérés alapján - több zöldterületet szeretnének a területen, fontosnak tartják a közbiztonság és a köztisztaság javítását, illetve, többek között, pékség és zöldséges működését.


