Megdőlt a melegrekord
Megdőlt a január 22-re vonatkozó maximumhőmérséklet-rekord - írja az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ).
Megdőlt a melegrekord
Megdőlt a január 22-re vonatkozó maximumhőmérséklet-rekord - írja az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ).
Már látszik, mikor tér vissza a télies hőmérséklet
A következő 6-8 nap során nagyon változékony, vasárnapig igen enyhe, tavaszias időre számíthatunk - írja az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ)
Csütörtökön 15 fok is lehet
Erőteljes déli, délnyugati áramlással továbbra is enyhe levegő áramlik a Kárpát-medencébe - írja az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ).
Újabb fordulatot vesz az időjárás
A következő napokban megszűnnek a fagyok, és a havazást is felváltja majd az eső, emiatt az utóbbi napokban kialakult (illetve az éjszaka még kialakuló) hóréteg olvadásnak indul.
Érkezik a havazás délután, de nem mindenhol
Érdemes kihasználni a napos időt, ahol lehet. Keleten, északkeleten és a Nyugat-Dunántúlon erre nem lesz lehetőség a felhős idő miatt - írja hétfői előrejelzésében az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ).