Pokoli lesz a hétfő, de utána érkezik a felfrissülés
Egy mozgalmas éjszakát és egy nagyon forró hétfőt követően keddre országos felfrissülés várható - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ) előrejelzéséből.
Pokoli lesz a hétfő, de utána érkezik a felfrissülés
Egy mozgalmas éjszakát és egy nagyon forró hétfőt követően keddre országos felfrissülés várható - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ) előrejelzéséből.
Időjárás: még rosszabb lesz, mint ígérték
Hétvégén még nem enyhül a hőség, sőt, tovább melegszik az idő, vasárnap 36, jövő hétfőn 37 fok is lehet nappal. Néhány fokos lehűlés kedd-szerdán jöhet az OMSZ előrejelzése szerint.
Időjárás: bajban van a délkeleti országrész
Miközben hazánk északnyugati fele, kétharmada az elmúlt napokban, hetekben többször is megázott és a talajban van több-kevesebb nedvesség, a délkeleti területeken igen súlyos az aszály. Márpedig a hét végéig jelentős csapadék nem várható, arrafelé a baj tovább fokozódik az öntözés nélküli szántóföldi kultúrákban - írja az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ)
1-2 fokkal hűvösebb lesz csütörtökön, mint pénteken
1-2 fokkal csökken ma a hőmérséklet a tegnapihoz képest, fázni természetesen ma sem fog senki - írja az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ).
Péntektől jön a melegedés, sokfelé lehet jó hétvégére számítani
Csütörtökön az átlagoshoz közel lesz még a hőmérséklet, péntektől viszont melegedés kezdődik - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ) előrejelzéséből.