Bajba kerülhet a Mercedes
Egy német környezetvédelmi lobbicsoport azzal vádolja a Mercedest, hogy egyik típusa a megengedettnél sokkal több káros anyagot bocsát. A cég vitatja a vizsgálati eredményeket. Eközben egymást érik a hasonló vádak és vizsgálatok a többi autógyártóval kapcsolatban is.




