Orbán: k+f-tevékenységet is hozhat a Mercedes
Hivatalosan is sorozatban gyárt a Mercedes Kecskeméten, a gyár hozzájárulhat ahhoz,hogy Magyarország a világ autóiparának egyik termelési centruma lehessen.
Orbán: k+f-tevékenységet is hozhat a Mercedes
Hivatalosan is sorozatban gyárt a Mercedes Kecskeméten, a gyár hozzájárulhat ahhoz,hogy Magyarország a világ autóiparának egyik termelési centruma lehessen.
Még több dolgozót vesz fel a Mercedes
Még csak most kezdődött el a Mercedes új B-osztály sorozatgyártása Kecskeméten, de már bejelentették, hogy kupé is készül majd a gyárban, tovább növelik a dolgozók számát.
Négy óra alatt szerelik össze az új Mercedeseket
Bő négy óra alatt lesz 3500 alkatrészből guruló Mercedes, immár Kecskeméten is.
Ötödét kapja a magyar Mercedes-munkás a német fizetésének
A Mercedes magyarországi összeszerelő üzemének alkalmazottai ötödannyi bérért dolgoznak, mint német kollégáik, ami több mint 1800 euróval teszi olcsóbbá a Kecskeméten gyártott autókat a németországinál.
Beindul a sorozatgyártás a Mercedes kecskeméti üzemében
Ma kezdődik meg a sorozatgyártás a Mercedes kecskeméti üzemében, ahol február végére több mint száz tesztautó készült már el tavaly szeptember óta: a gyártási folyamat különböző fázisait végigjáró próbadarabok minősége a mérnökök szerint is világszínvonalú, az utolsó csavarig megegyeznek a Németországban néhány hónapja már gyártott autókéval.