BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

menekült

09.
07.
11:00

Újabb kivándorlási hullám kezdődött a szomszédunkban

A gazdasági nehézségek és a belpolitikai válság miatt elégedetlen koszovói albánok százai indultak útnak az utóbbi napokban, hogy az Európai Unió országaiban próbáljanak meg boldogulni. A szerb közszolgálati televízió (RTS) helyi tudósítója szerint szinte olyan tömegek vannak esténként a pristinai autóbusz-pályaudvaron, mint a két évvel ezelőtti kivándorláshullám idején.

Szerző(k):
Dzindzisz Sztefan