A keddi forróság miatt harmadfokú figyelmeztetést adott ki az OMSZ
A tartós hőség veszélye miatt harmadfokú figyelmeztetéseket is kiadott keddre az Országos Meteorológiai Szolgálat.
A keddi forróság miatt harmadfokú figyelmeztetést adott ki az OMSZ
A tartós hőség veszélye miatt harmadfokú figyelmeztetéseket is kiadott keddre az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Megjött az újabb hőségriasztás
Az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzési adatait, valamint a Nemzeti Népegészségügyi Központ szakmai ajánlását figyelembe véve az országos tisztifőorvos másodfokú hőségriasztást adott ki az ország egész területére július 13-án (kedd) nulla órától 2021. július 15-én (csütörtök) 24 óráig.
Orbán Vikor levelet kap Brüsszeltől a jövő héten
Az Európai Bizottság a jövő héten elküldi a magyar kormánynak a kötelezettségszegési eljárás előszeleként tekinthető felszólító levelet az LMBTQ-törvény ügyében.
Hőségriasztás adott ki az OMSZ
Tizenként megyében 27 Celsius-fok felett lehet a napi középhőmérséklet, ezért másodfokú figyelmeztetést adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Mikor tér vissza a kánikula? Kiadták a 7 napos előrejelzést!
Melegszik a levegő, a jövő héten ismét hőségre kell készülni: akár 38 Celsius-fok is lehet. Várhatóan a hétvégén egy zivatarokkal kísért hidegfront hoz némi enyhülést - ígéri az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ) vasárnap kiadott előrejelzése, amit az MTI közölt.