BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

megtakarítás

01.
25.
07:08

A béremelések után jöhet a nagy drágulás - itt kezdődnek a bajok

Janus-arcú a magyar gazdaság - mondta a Napi.hu-nak adott interjúban Zsiday Viktor, a Plotinus Holding Nyrt. igazgatótanácsának elnöke. A befektetési szakember a cég tőzsdei kivonulásáról, az unortodoxiáról, az uniós gazdasági motorról, a béremelésekről is beszélt, valamint a 2020 után várható helyzetről, amely közel sem vidám a magyar gazdaság számára. A nyugdíjproblémára pedig nehéz receptet mondani, de a nyugdíjak elinflálása és a korhatár emelése szerint elkerülhetetlennek látszik.

Szerző(k):
Csernátony Csaba