Van egy kis csalafintaság az országbérletben
A nyári előszezon zsúfoltsága miatt május 15-től helyjegyes lett a balatoni InterCity vonat, a feláras vonatokra viszont már nem érvényes az országbérlet, ami rossz hír lehet a Balaton környékén ingázóknak.




