Kovács Erika a Pénzügyi Békéltető Testület új elnöke
Kovács Erikát nevezte ki a jegybank mellett működő Pénzügyi Békéltető Testület elnökévé a Magyar Nemzeti Bank elnöke. Az új vezető jelentős bank- és tőkepiaci szakjogászi tapasztalattal rendelkezik - közölte a jegybank.




