BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

mastercard

03.
07.
13:22

Leszoktatnák a készpénzről a magyar gyerekeket

Márciusban elindul a Készpénzkímélő Iskolák program, amelynek célja a fizetéssel járó adminisztráció csökkentése, a fizetési folyamatok gyorsítása és az ehhez kapcsolódó ismeretterjesztés, szemléletformálás a közoktatási intézményekben – jelentette be Hornung Ágnes, az NGM pénzügyekért felelős államtitkára a programhoz csatlakozó székesfehérvári Teleki Blanka Gimnáziumban.

Szerző(k):
Domokos László