Az OTP nyerte a Mastercard éves bankversenyét
Idén is az OTP nyerte a Mastercard Év Bankja versenyét, amit a Napi.hu is zsűrizett. Az eredmények ismertetésében a különböző kategóriákban nyertes bankok a biztonság fontosságára hívták fel az ügyfelek figyelmét.




