Oszkó: akár holnap újra kezdhette volna a Malév
Megfelelő előkészítéssel akár holnap újra kezdhette volna egy új cégben működését a Malév, úgy tűnik, hogy a kormány az elmúlt két évben azonban elmulasztotta az egyébként várható csődhelyzetre való felkészülést – mondta az Indexnek Oszkó Péter. A Malév egyik volt vezérigazgatója az MTI-nek nyilatkozva szintén a felkészülést hiányolta.




