Nagy forgalom volt ma a magyar tőzsdén
Közel 28 milliárd forintos forgalommal zárt kedden a budapesti tőzsde. A BUX 0,8 százalékkal emelkedett, a vezető részvények közül a Magyar Telekom teljesített a legrosszabbul, az árfolyama 2,3 százalékkal gyengült.




