Több mint 10 százalékos mínuszban a budapesti tőzsde
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 0,62 pontos nyitás után több mint 10 százalékkal esett hétfőn kora délutánig - írja az MTI.
Több mint 10 százalékos mínuszban a budapesti tőzsde
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 0,62 pontos nyitás után több mint 10 százalékkal esett hétfőn kora délutánig - írja az MTI.
Hazaküldte dolgozóit és távolléti díjat is fizet a Magyar Telekom
A Magyar Telekom Nyrt. budapesti székházában - amely az ország legnagyobb irodaháza - mintegy ötezer ember dolgozik, most a veszélyhelyzet kihirdetésével a társaság is bevezette hétfőtől a távmunkát, ami 4600 dolgozót érint.
Koronavírus: ajándékot ad a Telekom
A Telekom digitális szolgáltatásaival tevőlegesen is hozzájárul a kapcsolattartás megkönnyítéséhez, ügyfeleit a koronavírus miatt kialakult helyzetben extra adatmennyiséggel segíti. Hétfőtől minden mobil ügyfele számára külön díjazás nélkül 10 GB extra adatmennyiséget biztosít, valamint a lakossági és kisvállalati ügyfelek a Telekom alkalmazásban még további 5 GB adatot pótlólag aktiválhatnak - írta közleményében a vállalat.
Hatalmasat zuhant a BUX
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 4218,35 pontos, 11,55 százalékos csökkenéssel, 32 317,89 ponton zárt csütörtökön. A részvénypiac forgalma kiemelkedően magas, 35,6 milliárd forint volt, a vezető részvények jelentősen gyengültek az előző napi záráshoz képest, közülük is kiemelkedően az OTP, amely több mint 17 százalékkal esett.
Zuhanás Budapesten
Magas, több mint 25 milliárd forintos forgalom mellett több mint 10 százalékkal esett a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe csütörtökön kora délutánig, a BUX 15 órakor 32 819,45,06 ponton állt, ami 10,17 százalékkal alacsonyabb az előző napi záróértékénél - írta az MTI.