Gyengültek a vezető budapesti részvények hétfő délelőtt
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 5,96 pontos nyitás után csökkent hétfőn délelőtt - írja az MTI.
Gyengültek a vezető budapesti részvények hétfő délelőtt
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 5,96 pontos nyitás után csökkent hétfőn délelőtt - írja az MTI.
A Mol és az OTP húzta a BUX-ot
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 1465,75 pontos, 4,97 százalékos emelkedéssel, 30 959,94 ponton zárt pénteken. A részvénypiac forgalma 32,6 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.
Vegyesen zártak a budapesti blue chipek
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 29,91 pontos, 0,10 százalékos emelkedéssel, 29 494,19 ponton zárt csütörtökön. A részvénypiac forgalma 18,0 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest - írja az MTI.
Túl vagyunk a pánikon?
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 778,88 pontos, 2,41 százalékos csökkenéssel, 31 525,60 ponton zárt kedden - írja az MTI.
Menekülnek a befektetők a részvényekből
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 1884,61 pontos, 5,51 százalékos csökkenéssel, 32 304,48 ponton zárt hétfőn, közel 52 hetes 32 173,38 pontos minimumához. A részvénypiac forgalma magas, 27,3 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével gyengültek a pénteki záráshoz képest, a legnagyobb mértékben az OTP és a Mol.