Jó napja volt a Molnak
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,93 százalékos emelkedéssel, 37 109,24 ponton zárt kedden. A részvénypiac forgalma 6,4 milliárd forint volt, valamennyi vezető részvény erősödött az előző napi záráshoz képest.
Jó napja volt a Molnak
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,93 százalékos emelkedéssel, 37 109,24 ponton zárt kedden. A részvénypiac forgalma 6,4 milliárd forint volt, valamennyi vezető részvény erősödött az előző napi záráshoz képest.
A nap vesztese a Richter volt
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 201,48 pontos, 0,54 százalékos csökkenéssel, 36 945,25 ponton zárt pénteken. A részvénypiac forgalma 9,5 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.
Esésbe váltott a BUX
A BUX a reggeli emelkedést követően dél körül már 37 020 ponton állt, ami a csütörtöki záró értékéhez képest 0,3 százalékos csökkenést jelent.
Így indulhat a nap Budapesten
A vezető részvényeknél vegyes mozgásokra számít a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) pénteken az Equilor Befektetési Zrt. helyettes vezető elemzője.
Csökkenéssel zárt Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 66,21 pontos, 0,18 százalékos csökkenéssel, 37 146,73 ponton zárt csütörtökön. A részvénypiac forgalma 10,0 milliárd forint volt, a vezető részvények a Mol kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest - írja az MTI.