Megtette a hatását az Opus bejelentése
A magyar tőzsdén a Magyar Telekomot kivéve erősödtek a vezető részvények. A Konzum és az Opus árfolyama is nagyot emelkedett.
Megtette a hatását az Opus bejelentése
A magyar tőzsdén a Magyar Telekomot kivéve erősödtek a vezető részvények. A Konzum és az Opus árfolyama is nagyot emelkedett.
Elfogyott a lendület Budapesten
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,1 százalékos csökkenéssel, 39 071 ponton zárt csütörtökön. A részvénypiac forgalma 21,7 milliárd forint volt, a vezető részvények az OTP kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest - írja az MTI.
1,7 millió ügyfélnek ad ajándékot a Magyar Telekom
A Magyar Telekom november 15-én minden lakossági feltöltőkártyás ügyfelének egyszeri 4 GB adatot biztosít, amelyet fél éven belül használhat fel.
Így terjed a pletyka: eladhatják a Magyar Telekomot?
Csütörtökön valósággal ralizik a Magyar Telekom, döntően annak a Világgazdaságban megjelent értesülésnek a hatására, amely szerint a Deutsche Telekom ajánlatot kaphatott a vállalatban meglévő 59,21 százalékos részesedésére. Az állítólagos vevő kiléte ismeretlen, a szóban forgó vételi ajánlat összege pedig irreálisnak tűnik a piaci szereplők szerint és az sem világos, a Deutsche Telekom miért akarná eladni magyar érdekeltségét - írja a portfolio.hu.
Jó napja volt Budapestnek
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 862,91 pontos, 2,26 százalékos emelkedéssel, 39 115,56 ponton zárt szerdán.