Megremegett a pesti börze, folytatódhat a csökkenés
Már a nap kezdetekor gyengüléssel indított a hazai tőzsde. Az OTP-papírok ára esett vissza leginkább.
Megremegett a pesti börze, folytatódhat a csökkenés
Már a nap kezdetekor gyengüléssel indított a hazai tőzsde. Az OTP-papírok ára esett vissza leginkább.
Nem villantott nagyot az Nvidia és ezt Budapesten is érezték
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 480,13 pontos, 0,46 százalékos csökkenéssel, 103 751,98 ponton zárt csütörtökön.
A Mol visszakapta erejét a hírrel, hogy holnap újraindul a Barátság kőolajvezeték
Az OTP és a Richter ma nem muzsikált jól a tőzsdén, a Mol is csak azután erősödött meg, hogy jó hír érkezett a kőolajszállításról.
Rossz a hangulat Budapesten, negatív tartományból indulunk
Csökkenéssel indult a kereskedés a hazai parketten.
Valami történt a pesti tőzsdén
Emelkedett a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX felülteljesített az európai tőzsdékhez képest. Egyedül a Magyar Telekom gyengélkedett.