Alámerült a hazai tőzsde, a Telekom esett a legnagyobbat
A közelmúltbeli történelmi csúcs után most bukdácsol a négy nagy a pesti börzén.
Alámerült a hazai tőzsde, a Telekom esett a legnagyobbat
A közelmúltbeli történelmi csúcs után most bukdácsol a négy nagy a pesti börzén.
Ismét százezer pont fölé szökött a BUX
Jó hangulatban zárta a hetet Budapesti Értéktőzsde, még a nemzetközi tőzsdéknél is jobban teljesített.
Jó hangulatban indul a reggel Budapesten
Lendületes indul a szerda reggel a BÉT-en.
Felpörgött a Richter, megütötték a Mol-t
A negyedév végi BUX átsúlyozás állhatott a háttérben, miután vállalati hír nem érkezett. A Richtert amerikai befektetők erősíthették fel.
Meghúzhatja a Mol a többi részvényt
Nem változott jelentősen a részvények piaci értéke az éjszakai időszakban, így az elemző egy kis csökkenés után emelkedést jósol.