Sok nyugdíjas még nem kapta meg az Erzsébet-utalványát
Még 14 680 nyugdíjas nem kapta meg a karácsonyra járó tízezer forint értékű Erzsébet-utalványt, többnyire a rossz címzés miatt - derült Fónagy János államtitkár válaszából, amelyet a szocialista Lukács Zoltán írásbeli kérdésére adott.




