Fontos bejelentést tett a Magyar Posta
A korábbinál ötször nagyobb területen működik tovább áprilistól a Magyar Posta debreceni logisztikai üzeme, ezzel folytatódik a logisztikai telephelyek tavaly elkezdett bővítése - közölte a posta elnök-vezérigazgatója szerdán, az üzem átadásán az MTI tudósítása szerint.



