BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

magyar_posta

01.
08.
11:03

Már a kormány szerint is újabb béremelés kell - félő, hogy távoznak a dolgozók

Hamarosan elkezdődnek az egyeztetések az állami vállalatok munkavállalóinak bérrendezéséről, amely több területen ismét két számjegyű lehet – értesült a Magyar Idők. A korábban, 2017-ben kötött többéves megállapodás szerint az idei emelés átlagosan öt százalék, ám a közlekedési ágazatokban már látszik, hogy a munkaerő megtartása érdekében ismét tíz százalék feletti emelés szükséges.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss