BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

magyar_posta

02.
26.
11:49

Nagyon rossz hírt kapott a Magyar Posta

Az európai uniós szabályozás kizárja annak a lehetőségét, hogy az állam bármilyen támogatást nyújthasson a bérfejlesztéshez a Magyar Posta Zrt. számára, tekintettel arra, hogy a vállalat teljes mértékben szabadpiaci szereplőnek minősül — áll a Magyar Nemzet által nyilvánosságra hozott levélben, amelyet Bártfai-Mager Andrea, nemzeti vagyon kezeléséért felelős tárca nélküli miniszter küldött válaszként a szakszervezeti vezetőknek.

Szerző(k):
Dzindzisz Sztefan