Nagy a baj az egészségügyben: véleményt mondtak az orvosok is
Az orvosi kamara kutatása szerint a válaszadók 85 százaléka úgy véli: az elmúlt öt évben nem javult, hanem romlott a hazai egészségügy helyzete. Egy friss KSH adat is azt támasztja alá, hogy még soha nem voltak ennyire leterheltek a háziorvosok és a gyermekorvosok sem.




